НОВИНИ

Біля Печерського суду вже пошарпалися прихильники і противники Тимошенко

Біля Печерського районного суду Києва сталася сутичка між прихильниками і противниками екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Інцидент стався після того, як до журналістів, які перебувають біля входу до суду, підійшов колишній народний депутат від Партії регіонів Олег Калашніков з тим, щоб висловити свою позицію відносно сьогоднішнього засідання суду з попереднього розгляду кримінальної справи за обвинуваченням Тимошенко у незаконному підписанні в 2009 році газових контрактів з Росією.

 З Калашніковим до суду прийшли представники громадської організації «Загальновоїнська спілка України».

 Екс-депутат заявив журналістам, що вони виступають за те, «аби Юлія Тимошенко сиділа у в’язниці за свої корупційні дії». На таку репліку прихильники Тимошенко почали кричати: «Ганьба!».

 Після цього між прихильниками Тимошенко та її противниками сталася невеличка сутичка.

Представники партії «Батьківщина» намагались припинити цю сутичку, при цьому з натовпу їм вигукували: «Не йдіть на провокації!».

 Під стінами суду зібралася невелика кількість противників Тимошенко, але жодних прапорів чи інших свідчень їхньої політичної приналежності немає. Те, що вони є противниками лідера «Батьківщини», можна зрозуміти лише з їхніх гасел: «Юлю геть!».

Окрім цього, близько 5-10 тисяч людей з прапорами «Батьківщини» з назвами різних областей скупчилися на обох вулицях Хрещатика, у кварталі, де розташований Печерський райсуд. Також прихильники Тимошенко стоять на вулиці Богдана Хмельницького, Пушкінській, через що унеможливлено рух по тротуару на боці суду.

Прохід до Печерського районного суду столиці заблоковано працівниками «Беркута».

На вулиці Богдана Хмельницького припарковано декілька автобусів із міліцією.

Нагадаємо, попереднє слухання у справі Тимошенко розпочнуться у печерському райсуді о 9:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.