НОВИНИ

Шкляр збирається зі своїм «Чорним вороном» за океан

Після завершення всеукраїнської презентації роману Василя Шкляра «Чорний Ворон. Залишинець» у Києві, шлях книги проляже до США, Канади та Австралії. Про це відомив режисер Сергій Проскурня.

23 червня, о 18.00 в Будинку художника на Львівській площі в Києві відбудеться презентація роману «Чорний Ворон. Залишинець» лауреата Народної Шевченківської премії, письменника Василя Шкляра.

За його словами, презентацією роману в столиці завершиться всеукраїнська презентація, що пройшла «дуже успішно».

Водночас, модератор творчого вечора, режисер Сергій Проскурня заявив, що далі «шлях «Чорного Ворона» проляже до США, Канади та Австралії».

«Тож прощальний вечір Шкляра у Києві має бути не лише гучним, але й щиро-інтимним», - зауважив Проскурня.

Нагадаємо, навколо цьогорічного вручення Шевченківської премії розгорнувся скандал.

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка присудив Шевченківську премію з літератури Шкляру за роман «Залишенець»(«Чорний Ворон»).

На початку березня Шкляр звернувся з листом до президента Віктора Януковича, в якому попросив перенести вручення йому нагороди на період, коли при владі не буде міністра освіти Табачника.

У квітні Шкляру, вперше в історії України вручили народну Шевченківської премію у Холодному Яру в селі Мельники біля пам'ятника на місці останнього бою отамана Василя Чучупака.

Премію вручено з формулюванням «За повернення українській нації історичної пам'яті».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.