НОВИНИ

Мельниченко стверджує, що за поновлення справи проти нього Кучма заніс у суд $25 млн

Печерський районний суд Києва прийняв рішення про відкриття провадження у справі за позовом адвокатів екс-президента Леоніда Кучми про поновлення кримінальної справи 2001 року проти екс-майора Управління держохорони Миколи Мельниченка, який «документував злочини» у кабінеті Президента. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерела у суді.

За інформацією видання, сьогодні о 15.00 суддя Родіон Кірєєв розпочне розгляд цієї справи.

У свою чергу Мельниченко назвав рішення Печерського райсуду «апогеєм кампанії з відбілювання Кучми».

«По моїм достовірним даним, сім’я Кучми за відновлення кримінальної справи проти мене заплатила 25 млн доларів», - йдеться у повідомленні Мельниченка, опублікованому на його офіційному сайті

«Справа проти Кучми, порушена Генеральною прокуратурою України 2011 року, в суді однозначно програшна, тому він розвалює її через сумнозвісний Печерський суд», - заявив Мельниченко.

Нагадаємо, Мельниченка у 2001 та 2004 роках порушувалися кримінальні справи за підозрою в перевищенні службових повноважень, розголошенні державної таємниці, а також за фактом фальсифікації доказів.

1 березні 2005 року вони були закриті. У постанові генерального прокурора дії Мельниченка визнавалися як такі, що були обумовлені гострою потребою (запобіганням вчиненню злочинів).

1 червня 2011 року Кучма звернувся до Генпрокуратури з проханням поновити справу проти Мельниченка.

Порушити справу проти Мельниченка Генпрокуратуру просили і народні депутати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.