НОВИНИ

Фельдман вважає «євреїв» з Одеси, які планують акції у Львові 22 червня, провокаторами

Народний депутат України, президент Українського єврейського комітету Олександр Фельдман назвав провокаторами «єврейські» організації, які подали заявку на проведення 22 червня мітингу в Львові, і закликав легітимні єврейські організації публічно засудити подібні політичні спекуляції.

Як повідомили у прес-службі депутата, Фельдман вважає, що подібні провокаційні акції не мають нічого спільного ані з єврейською громадою, ані з боротьбою з антисемітизмом і фашизмом, ані з пам`яттю жертв війни. На його думку, це груба спроба дискредитувати єврейську громаду, втягнути Україну в розкручування міжрегіонального і міжнаціонального протистояння.

Фельдман також звернувся до єврейських громад і релігійних лідерів із закликом відзначити 22 червня молитвою у пам’ять про жертви фашизму.

Нагадаємо, Львівська міська рада підготувала позов до суду щодо заборони заходів у місті 22 червня. Зокрема, начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич заявила, що позов буде направлено до Львівського окружного адміністративного суду, оскільки міська рада одержала дві заявки на проведення заходів у Львові 22 червня в один час і в одному місці: від Комітету «Євреї проти антисемітизму» і громадської організації «Євреї проти Гурвіца», а також громадської організації «Сокіл».

Як відомо, 9 травня у Львові під час святкування Дня перемоги, незважаючи на аналогічну заборону суду на проведення акцій, сталося кілька зіткнень.

Львів вирішив провести 22 червня молебень за жертвами комуністичних репресій у Галичині 1939-1941 років.

У свою чергу Комуністична партія має намір організувати проведення антифашистського конгресу у Львові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.