НОВИНИ

На час Євро-2012 донецьких безхатченків відправлять у спеціальний табір

До Євро-2012 у Донецьку для безхатченків планують організувати наметовий табір. Про це заявив директор притулку для бездомних осіб міста Донецька Микола Федорук.

«Наступного року в Донецьку відбуватимуться матчі Євро-2012, приїде маса людей, які будуть бачити цих бездомних, які десь там у смітниках риються - це соромно, незручно, недобре для нас. Тому ми виступили з ініціативою перед мером міста про те, щоб створити якісь умови для цих людей, хоча б на період ігор, щоб вони були при справі» - сказав Федорук.

«Ми запропонували на базі військової частини біля шахти Глибока між Макіївкою і Донецьком - там хороші умови - в казармі вода, опалення - створити наметовий табір на літній період з харчуванням, щоб люди могли там перебувати, як раніше було - табір праці та відпочинку , приблизно такого характеру» - зазначив  Федорук.

За його словами, Донецький міський голова Олександр Лук'янченко ініціативу підтримав.

У притулку вже підрахували, що утримання 200 чоловік протягом двох тижнів у такому таборі обійдеться бюдету міста в 40 тис. гривень.

Як повідомлялось, раніше Донецька мерія закупила до Євро-2012 десять біотуалетів за 4 млн гривень. Придбано п’ять чоловічих та п’ять жіночих кабінок. Вартість однієї кабінки становить майже 400 тис. грн, що дорівнює ціні престижного імпортного автомобіля.

Пізніше мер Донецька Олександр Лук'янченко заявив, що міська рада закупила не просто кабінки біотуалетів, а цілісні санітарно-гігієнічні комплекси.

Згодом міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив, що купівля дорогих біотуалетів здійснена не в рамках підготовки Донецька до Євро-2012.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.