НОВИНИ

Костусєв готує на продаж одеський аеропорт

Виконавчий комітет Одеської міської ради підготував проект рішення про передачу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Одеса» у приватну власність. Про це «Українським Новинам» повідомив представник Одеської міської ради.

Зокрема, з його слів, 16 червня під час засідання міськвиконкому був затверджений проект рішення «Про визначення частки Одеської міськради в статутному капіталі ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» і внеску КП «Міжнародний аеропорт «Одеса» у спільну діяльність».

Цей проект передбачає зміну форми власності підприємства та передачу приватній особі 77,9% статутного капіталу, решта 22,1 % стануть часткою міста.

Співрозмовник додав, що 22,1% становить 102 млн гривень, тоді як 100% суми - 462 млн.

З його слів, у власність приватникові віддадуть тільки майновий комплекс, а земельна ділянка залишиться у власності міста.

«На виконкомі директор аеропорту Микола Нікітенко заявив, що без інвестора реконструювати аеропорт неможливо. Мовляв, тільки на упорядкування злітних смуг потрібно 100 млн доларів, яких у бюджеті міста немає», - сказав представник.

Під час засідання мер Одеси Олексій Костусєв запевнив, що вже у вересні почнеться реконструкція, яка триватиме 2 роки.

Співрозмовник не зміг назвати інвестора і майбутнього власника підприємства.

Як повідомлялось, у лютому Костусєв заявив журналістам, що керівництво міста розглядає можливість створення міжнародного консорціуму з реконструкції комунального підприємства «Міжнародний аеропорту «Одеса».

30 червня 2010 року містобудівна рада при управлінні архітектури і містобудування Одеської міськради схвалила реконструкцію аеропорту.

Аеропорт пов'язує повітряні лінії багатьох міст України, країн СНД, а також держав Західної Європи, Азії та Африки. Забезпечує польоти повітряних суден підприємства "Одеські авіалінії", приватних компаній "Таврія", "Південні авіалінії", "Австрійські авіалінії", "Турецькі авіалінії" тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.