НОВИНИ

Колесніков звільнив директора Іллічівського морпорту. І призначив перевірку

Міністерство інфраструктури наказом від 14 червня звільнило начальника Іллічівського морського торговельного порту Костянтина Лавриненка. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

«Міністерство інфраструктури звільнило начальника ДП «Іллічівський морський торговельний порт» Костянтина Лавріненка, яким було допущено невиконання показників ефективності використання державного майна і прибутку», - йдеться у повідомленні прес-служби. Лавриненко очолював порт із 16 вересня 2010 року.

Крім того, Міністерство інфраструктури наказом від 14 червня призначило позапланову перевірку діяльності порту.

Виконуючим обов’язки начальника порту призначено Олександра Гавриловича Григорашенка.

51-річний Григорашенко в 2005-2006 роках працював генеральним директором держоб'єднання "Укрморпорт", а в 2006-2009 році - головою ліквідаційної комісії "Укрморпорту".

До цього він працював першим заступником начальника Одеського морського торговельного порту.

Іллічівський морпорт входить до п'ятірки найбільших в Україні, розташований на берегах Сухого лиману (Одеська область), приймає судна з осадкою до 13 м, вантажопідйомністю до 100 тис. тонн, при цьому довжина суден не обмежена.

Нагадаємо, у квітні Міністерство інфраструктури звільнило Бориса Шахсуварова з посади генерального директора державного міжнародного аеропорту "Бориспіль" (Київська область) і призначило замість нього Антона Волова. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.