НОВИНИ

"Єдина легітимна президентка - Ціханоуска". Дружина Цепкало записала відеозвернення

Вона звернулася до Святлани Ціханоускай, ОМОНу та міжнародної спільноти.

Дружина колишнього кандидата в президенти Білорусі Вероніка Цепкало записала відеозвернення, у якому сказала, що підтримує Святлану Ціханоуску та просить міжнародну спільноту визнати, що Ціханоуска єдина легітимна президентка Білорусі. Відео опублікували 11 серпня на каналі TUT.BY.

 

"Ми розуміємо, що 9 серпня 2020 року Лукашенка програв президентські вибори. І єдиний легітимний президент в країні - це ти, Святлана Ціханоуска", - сказала Цепкало.

 

Вона також згадала про «брудні способи тиску, які використовує влада».

 

«Тільки влада не розуміє, що народ бореться не тільки за тебе, Святлана. Білоруси борються за базове право - вільні і чесні вибори", - зазначила Цепкало.

 

Також вона звернулася до представників ОМОНу та закликала їх зупинитися та не виконувати накази нелегітимного Лукашенки.

 

Нагадаємо, що у Білорусі тривають протести проти Аляксандра Лукашенка. Штаб кандидатки в президентки Білорусі Святлани Ціханоускай закликав владу не застосовувати насильства проти мирних громадян і запропонував почати діалог про мирну передачу влади. 

 

11 серпня стало відомо, що Ціханоуска виїхала з Білорусі до Литви. Як зазначається, її від'їзд дозволив звільнити начальника штабу Марію Мороз, затриману напередодні виборів. Згодом білоруська опозиціонерка заявила, що рішення покинути країну ухвалила самостійно.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.