НОВИНИ

Бойовики п'ять разів порушили перемир'я на Донбасі

Серед порушень - чотири провокаційних обстрілу і проведення інженерних робіт поблизу населеного пункту Пікуза.

Протягом дня, 8 серпня, бойовики п'ять разів порушували перемир'я на Донбасі. Серед порушень - чотири провокаційних обстрілу і проведення інженерних робіт поблизу населеного пункту Пікуза. Про це повідомили в штабі операції Об'єднаних сил.

 

Зокрема, бойовики по одному пострілу зробили з автоматичної станкового гранатомета поблизу Попасна і гнуть, а також з підствольного гранатомета у Шумов. Ще одне порушення режиму "тиші" зафіксували поблизу Новоалександровки, де противник вистрілив зі стрілецької зброї.

 

"Всі порушення режиму" тиші "не несли загрози життю або здоров'ю українських армійців. Серед особового складу Об'єднаних сил бойових втрат і поранень немає", - повідомили в ВЗГ.

 

Також вранці поблизу тимчасово окупованого населеного пункту Пікуза бойовики здійснили інженерні роботи, що також є порушенням домовленостей про перемир'я.

 

"На всіх ділянках фронту режим припинення вогню зберігався в повній мірі. Військовослужбовці Об'єднаних сил на свідомі провокації з боку противника вогонь у відповідь не відкривали", - додали в ООС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.