НОВИНИ

Шмигаль вимагає організувати нараду з мерами щодо карантину

На нараді збираються зняти всі проблемні питання, пов'язані з карантинними обмеженнями.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль просить організувати селекторну нараду з мерами міст, щоб обговорити всі пов'язані з карантином проблемні питання. Про це Шмигаль заявив на засіданні уряду в середу, 5 серпня, передає «РБК-Україна».

 

«Я попрошу і міністра охорони здоров'я, і міністра регіонального розвитку, і міністра Кабінету міністрів організувати селекторну нараду з мерами міст, де ми можемо обговорити, зняти всі проблемні питання для того, щоб мери також розуміли повністю, як працює ця система захисту здоров'я», - заявив він.

 

Шмигаль зазначив, що карантин розподілений за районами та містами, аби не запроваджувати всеукраїнського карантину. За його словами, суб'єктивний людський фактор щодо внесення міст у різні карантинні зони виключений.

 

Нагадаємо, Україну поділяють на чотири зони за рівнем епідеміологічної небезпеки: червону, помаранчеву, жовту і зелену. До якої зони належить регіон, визначають за показниками: заповненість ліжок; рівень тестування; відсоток позитивних тестів від усіх проведених тестувань; показник динаміки зростання кількості випадків за останні 7 днів порівняно з попереднім тижнем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.