НОВИНИ

Україна розробляє нову економічну стратегію для Донбасу - Резніков

Основну увагу приділяють розвитку підконтрольних частин Донецької та Луганської областей.

Україна розробляє економічну стратегію для Донбасу, і вже у вересні Кабінету Міністрів України може бути представлено її дорожню карту.  Про це повідомив перший заступник голови делегації України в ТКГ Олексій Резніков у колонці для Atlantic Council, як передає Інтерфакс-Україна.

 

"Україна наразі розробляє амбітну нову економічну стратегію для сходу країни. Основну увагу приділяють розвитку частин Донецької та Луганської областей, які нині перебувають під контролем України. Цей підхід, можливо, найкраще описати як український підхід до поняття "особливий статус" для регіону з метою трансформації інвестиційного клімату та реалізації нової економічної моделі на регіональному рівні", - зазначив Резніков.

 

Він пояснив, що цей процес має почати набирати обертів якомога швидше в районах Донбасу, які наразі перебувають під контролем українського уряду, а потім він може поширитися на окуповані Росією райони після їх звільнення.

 

Нагадаємо, що упродовж минулої доби, 4 серпня, збройні формування Російської Федерації здійснили три провокативні поодинокі постріли в бік українських позицій. Бойових втрат і поранень серед українських військових немає. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.