НОВИНИ

Американські катери для українського флоту хочуть оснастити ракетами Griffin

Griffin оборонятимуть прибережну зону.

Американські катери, які мають надійти до складу українського флоту, планують оснастити ракетними комплексами малої дальності типу ВGM-176В Griffin. Про це повідомило Арміяінформ у середу, 5 серпня.

 

«Днями у США заявили, що активно розглядають можливість озброїти патрульні катери Mark VI зброєю, яка матиме більшу вогневу потужність. Зокрема передбачається, що американські катери, які мають надійти до складу національного військового флоту, оснастять ракетними комплексами малої дальності для знищення цілей противника. Йдеться про малогабаритні протикорабельні ракети типу ВGM-176В Griffin. Крім того, додатково на катерах планується встановлення систем управління та самонаведення ракет на цілі», - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що Griffin оборонятимуть прибережну зону.

 

Щодо характеристик ВGM-176В Griffin: довжина самої ракети — 110 см, діаметр — 140 мм, дальність стрільби — до 20 км, маса бойової частини — близько 6 кг. Повідомляється, що цього достатньо, щоб знищити невеликий катер чи малотоннажний корабель противника.

 

15 липня повідомлялося, що кораблі НАТО вдруге цьогоріч увійшли до Чорного моря для участі у двох регіональних навчаннях, організованих болгарським та українським флотами. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.