НОВИНИ

Стала відома попередня причина вибуху в Бейруті

У порту проводилися зварювальні роботи, у результаті чого відбулася детонація вантажу, що зберігався на складі.

Вибух у Бейруті, який стався 4 серпня, відбувся в момент проведення зварювальних робіт. Тоді вибухнули 2700 тонн аміачної селітри. Верховна рада оборони Лівану оголосила Бейрут зоною лиха. Про це повідомив ліванський телеканал LBC International та Sky News Arabia, як передає УНІАН.

 

За даними ліванських ЗМІ, у порту проводилися зварювальні роботи по закладенню отворів, через які зловмисники могли скоїти крадіжку.

 

«Відбулася детонація вантажу, що зберігався на складі в порту», - описав телеканал LBC International попередні висновки силових структур.

 

Глава служби загальної безпеки країни генерал Аббас Ібрагім раніше заявив, що, за попередніми даними, здетонували вибухові речовини, які довгий час зберігалися в порту. У МВС Лівану пояснили, що вибухнула аміачна селітра.
 

Пізніше прем'єр-міністр Лівану Хасан Діабі заявив, що причиною потужного вибуху в столиці країни Бейруті міг стати нітрат амонію, який зберігався на складах у порту, повідомляє ВВС.

 

"Я не заспокоюся доти, поки відповідальний за те, що трапилося не буде знайдений. Тоді ми зможемо залучити його до відповідальності й він понесе суворе покарання", - наголосив Діабі.

 

Він зазначив, що нітрат амонію зберігався в порту з 2014 року.

 

"Це неприпустимо, щоб 2750 тонн нітрату амонію знаходилися на складах шість років без належних заходів безпеки через що постраждали люди", - заявив прем'єр-міністр.

 

Нагадаємо, що 4 серпня поблизу центру Бейрута стався вибух. Кількість загиблих унаслідок вибухів сягнула 73 осіб, понад 3700 людей зазнали поранень. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.