НОВИНИ

Лукашенка заявив, що до Білорусі знову перекинули бойовиків

Ще один загін начебто проник на південь країни.

Президент Білорусі Аляксандр Лукашенка 4 серпня заявив, що у вівторок йому надійшла інформація про перекидання ще одного загону бойовиків на територію країни.

 

"Сьогодні надійшла інформація про ще один загін, який перекинуто на південь", - сказав він у посланні білоруському народу і Національним зборам.

 

Як повідомлялося, 4 серпня почалося дострокове голосування на виборах президента Білорусі, яке триватиме до 8 серпня, головний день виборів – 9 серпня.

 

Нагадаємо, 30 липня Білорусь звернулася до української сторони з проханням перевірити причетність затриманих бойовиків російської приватної військової компанії "Вагнера" до злочинів в Україні. 

 

Відомо, що понад 30 бойовиків іноземної приватної військової компанії, яких у ніч на 29 липня під Мінськом затримали працівники правоохоронних органів Білорусі, виявилися найманцями російської ПВК Вагнера.

 

Стверджується, що правоохоронці отримали інформацію про прибуття на територію Білорусі понад 200 бойовиків для дестабілізації ситуації у період виборчої кампанії. 

 

Заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони України Сергій Кривонос 29 липня заявив, що Київ може вимагати видачі уродженців України, яких затримали в Білорусі разом з іншими бойовиками ПВК Вагнер.

 

31 липня очільник МВС України Арсен Аваков заявив, що Україна передасть Білорусі дані про злочини бойовиків "Вагнера".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.