НОВИНИ

В Україні клінічні дослідження шести вакцин проти COVID-19 наблизилися до завершальної стадії

На початок серпня вже 25 вакцин-кандидатів проти COVID досліджуються клінічно.

Заступник міністра охорони здоров'я та головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що станом на початок серпня клінічні дослідження шести вакцин-кандидатів проти COVID-19 наблизилися до завершальної стадії. Про це 4 серпня він повідомив на брифінгу, як передає УНІАН.
 

Ляшко розповів, що зусилля всіх виробників, академіків, науковців спрямовані сьогодні на пошук лікарських препаратів та засобів для імунопрофілактики коронавірусної хвороби. Він додав, що для того, аби подолати пандемію, вкрай необхідні ліки, а ще краще - засоби профілактики, а саме, вакцини.

 

"На початок серпня вже 25 вакцин-кандидатів проти COVID досліджуються клінічно. І шість з них наблизилися до завершальної стадії. Перебувають сьогодні на третій клінічній стадії, результати якої ми очікуємо до кінця року. І серійне виробництво вже повинно розпочатися, маємо надію, на початку 2021 року. І вакцини повинні з'явитися, в тому числі, і в Україні - для профілактики поширення коронавірусної хвороби", - зазначив Ляшко.

 

Нагадаємо, що в Україні станом на 9:00 вівторка, 4 серпня, 74 219 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1764 летальні, 40 613 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 1061 новий випадок. Загалом проведено 1 081 146 тестувань методом ПЛР.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.