НОВИНИ

Перетинати межу між "червоною" та іншими зонами можна лише автівкою

Про це повідомили в МОЗ.
У зв'язку з обмеженням в “червоних” зонах роботи громадського транспорту перетинати межу між “червоною” та іншим зонами можна на авто, в якому не більш п'яти осіб. Про це 3 серпня на брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

 

“На території, яка віднесена до червоного рівня небезпеки, припиняється робота громадського транспорту. Тобто, перетин межі можливий виключно на власному автомобільному транспорті, якщо у ньому не більше 5 осіб, за винятком дітей до 14 років. Якщо діти до 14 років, то кількість пасажирів у цьому автомобільному транспорті може бути більша”, - сказав Степанов.

 

Він зазначив, що при перетині меж різних карантинних зон потреби здавати тест на визначення коронавірусу немає.

 

Степанов додав, що встановлення рівня епідеміологічної небезпеки (так звана червона, помаранчева, жовта та зелена зони) у компетенції Центральної комісії ТЕБ та НС. Місцева влада не може ухвалювати рішення щодо пом’якшення карантинних обмежень.

 

Нагадаємо, що  міська рада  Тернополя  заявила про рішучу незгоду з постановою Кабінету Міністрів України про зарахування міста до "червоної" зони карантину відповідно до рівня поширення коронавірусної інфекції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.