НОВИНИ

Університети самі визначатимуть, коли і як починати навчання - Шмигаль

Такі повноваження університетів передбачені законом про вищу освіту.

Університети мають право самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, як передає Радіо Свобода.

 

Шмигаль зазначив, що такі повноваження університетів передбачені законом про вищу освіту. Вчена рада закладу вищої освіти ухвалює рішення з питань організації освітнього процесу і визначає строки навчання на відповідних рівнях.

 

«В Україні фактично 1,2 мільйона студентів, і важливо, щоб навчальний процес для них проходив у безпечних умовах. Рішення про те, чи будуть студенти вчитися дистанційно, чи будуть ходити в університет треба ухвалювати з огляду на епідеміологічну ситуацію в кожному конкретному регіоні. Звичайно, що всі рішення треба ухвалювати з огляду на безпеку наших дітей», – сказав Шмигаль.

 

Нагадаємо, що від 1 серпня в Україні можуть відкритися дитячі табори, але не всі. Відкриття конкретного дитячого табору в Україні залежатиме від того, в якій із чотирьох карантинних зон він перебуватиме. Працюватимуть лише заклади в регіонах, які перебувають в зеленій і жовтій зоні. 

.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.