НОВИНИ

У МОЗ назвали причини збільшення кількості хворих на COVID-19

Велика кількість людей хворіє безсимптомно, таким чином формуючи імунітет.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що головною причиною зростання кількості хворих на COVID-19 заході України, особливо в селах, є богослужіння. Другою основною причиною є громадський транспорт, а також переміщення людей у зв’язку з відпочинком. Про це повідомляють на сайті Офісу президента.

 

Він зазначив, що такі результати показали епідеміологічні розслідування. Крім того, міністр повідомив, що велика кількість людей хворіє безсимптомно, таким чином формуючи імунітет.

 

«Сподіваюся, що адаптивний карантин справді буде більш дієвим, коли ми зможемо підбирати відповідні заходи контролю стосовно кожного населеного пункту. Головне – максимальна локалізація розповсюдження інфекції. Ми мусимо уникнути пікових навантажень», – зазначив Зеленський.

 

Нагадаємо, що станом на 9:00 30 липня в Україні за добу зафіксували 1197 нових підтверджених випадків захворювання на COVID-19, 23 хворих померли, 760 одужали. Загалом за час пандемії в Україні COVID-19 діагностували у 68 794 осіб, із них 1 673 померли, а 38 154 одужали. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.