НОВИНИ

В Україні на межі "зелених" і "червоних" зон встановлять спеціальні пости

Інформація щодо того, до якої зони віднесений той чи інший регіон чи адміністративно-територіальна одиниця буде доступна на сайті МОЗ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 29 липня заявив, що в "червоній" зоні буде обмежено рух міського або міжміського транспорту, на перетині "зеленої" та "червоної" зон будуть встановлені відповідні пости.

 

“Те що стосується перетину кордонів між “червоною” та “зеленою” зонами. В “червоній” зоні буде обмежено рух міського транспорті, міжміського транспорту. Звичайно, в такому випадку будуть встановлені відповідні пости на перетині “зеленої” та “червоної” зони. Ми зараз робимо це на рівні адміністративно-територіальних одиниць, це буде або місто, або район”, - сказав він.

 

Степанов нагадав, що Кабінет міністрів змінив правила запровадження карантинних обмежень, ввівши з 1 серпня поділ країни на умовні 4 зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону.

 

Визначення, до якої зони відноситься та чи інша адміністративно-територіальна одиниця, буде робитися на основі 4 критеріїв: завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА ; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19; показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19.

 

При відхиленні протягом 5 днів від певних показників приймається рішення про перехід адміністративно-територіальної одиниці до більш м’якої або більш суворої зони.

 

Степанов поінформував, що інформація щодо того, до якої зони віднесений той чи інший регіон чи адміністративно-територіальна одиниця буде доступна на сайті МОЗ.

 

Нагадаємо, 29 липня в Україні зафіксовано 67 597 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1650 летальних, 37 394 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 1022 нові випадки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.