НОВИНИ

До 25% негативних тестів на COVID-19 можуть бути недостовірними

Йдеться про ті випадки, коли вірус знаходиться у нижчих відділах дихального тракту та коли порушують умови умови зберігання біоматеріалу.

До 25% негативних результатів ПЛР-досліджень можуть бути недостовірними. Про це 26 липня повідомило Міністерство охорони здоров'я у Facebook.

 

У міністерстві пояснюють, що за різними даними, до 20-25 відсотків результатів ПЛР-досліджень можуть бути хибно негативними, оскільки для ПЛР-тестування береться мазок з ротоглотки, а вірус може знаходитися у нижніх частинах дихальних шляхів.

 

"Якщо вірус сконцентрувався в нижчих відділах дихального тракту, результат такого ПЛР-тестування може бути хибнонегативним. На достовірність результату впливає також дотримання умов відбору та транспортування біологічного матеріалу до лабораторії", - пишуть у повідомленні.

 

Нагадаємо, що 26 липня в Україні за добу зафіксували 920 нових випадків захворювання на COVID-19. Всього 64 849 лабораторно підтверджених випадків, з них 1605 летальних, 35 807 пацієнтів одужало. Усього за добу одужало 310 пацієнтів. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.