НОВИНИ

У США оприлюднили інформацію та фото хакерів із України, яких оголосили в розшук

Про це йдеться на сторінці Посольства США в Україні.

У США оприлюднили інформацію та фото кіберзлочинців із України, яких оголосили в розшук. Про це йдеться на сторінці Посольства США в Україні

 

 

15 січня 2019 року велике федеральне журі (присяжних) в окрузі Нью-Джерсі звинуватило Артема Радченка та Олександра Єременка у змові з метою вчинення шахрайства з цінними паперами, у змові з метою шахрайства у використанні засобів зв’язку, у змові з метою кібершахрайства, і у шахрайстві з використанням засобів зв’язку та кібершахрайстві в обвинувальному акті за 16-тьма статтями.

 

Обвинувальний акт стверджує, що Радченко та Єременко зламали електронну систему  збирання, аналізу та пошуку даних Комісії з цінних паперів і бірж США (ЕDGAR) і викрали тисячі тестових версій річних та квартальних звітів про прибутки, що містять конфіденційну, непублічну, фінансову інформацію. Обвинувачені та інші отримували таким чином прибуток, продаючи доступ до конфіденційної інформації в цих звітах і заробляючи на викраденій інформації до того, як вона розсилалась до інвесторів.

 

Конгрес заснував програму TOCRP у 2013 році як інструмент розширення здатності уряду США до підриву і ліквідації серйозних транснаціональних злочинних організацій. За цією програмою, Державний секретар США має встановлені законом повноваження пропонувати винагороду за інформацію, що допоможе ліквідувати транснаціональні злочинні організації, арештувати та / або засудити членів та ватажків, які займаються своєю діяльністю в основному за межами США, і підірвати фінансові механізми, які підтримують ці мережі.

 

Як стало відомо 22 липня, Державний департамент США шукає двох хакерів із України та оголосив винагороду до $1 млн за інформацію, що приведе до арештів Артема Радченка та Олександра Єременка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.