НОВИНИ

Росію звинуватили у спробі викрати дані про вакцину від COVID-19

Йдеться про хакерів групи APT29, яких пов'язують зі російськими спецслужбами.

Хакери групи APT29, яких пов'язують зі російськими спецслужбами, намагаються викрасти дані щодо вакцин від COVID-19 у наукових та фармацевтичних установах по всьому світі. Про це йдеться у заяві Британського національного центру кібербезпеки (NCSC), передає DW

 

"Ми засуджуємо ці огидні напади на тих, хто робить життєво важливу роботу, аби побороти пандемію коронавірусу", - сказав директор оперативного управління NCSC Пол Чичестер.

 

У центрі кібербезпеки зазначили, що упродовж 2020 року атаки хакерів з APT29 були націлені на різні організації, що беруть участь у розробці вакцини проти коронавірусу в Канаді, США та Великобританії. Ці атаки з великою ймовірністю здійснювалися з метою крадіжки інформації та інтелектуальної власності, що стосуються розробки та тестування вакцин проти COVID-19.

 

За інформацією NCSC, хакери використовують зловмисні програми "WellMess" та "WellMail" для атак на організації у всьому світі, у тому числі і на тих, що займаються розробкою вакцин. До цього програми "WellMess" та "WellMail" публічно не пов'язували з хакерами з APT29.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.