НОВИНИ

В Укрзалізниці повідомили, від чого залежить повне відновлення пасажирських перевезень

Наразі Україною курсують близько половину пасажирських поїздів.

В.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик повідомив, наразі залізницями України курсують 65 поїздів далекого сполучення та 700 приміських, що становить близько половину пасажирських поїздів. Подальше ж відновлення пасажирського руху залежить від епідемічної ситуації в країні. Про це повідомила прес-служба компанії.

 

«Залізниця поступово повертається до обсягів руху, які були до карантинних обмежень. Так, за два місяці після відновлення руху практично всі регіони України мають залізничне сполучення. Подальше відновлення пасажирського руху залежить від епідемічної ситуації в країні та відповідних рішень компетентних органів» - зазначив він.

 

Рішення щодо відкриття пасажирського сполучення приймаються комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних адміністрацій. Після чого відповідні пропозиції надаються Укрзалізниці для призначення нових поїздів.

 

Юрчук також нагадав, що пасажирам, подорожуючи залізницею та перебуваючи на вокзалах і станціях, слід неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів: «Від цього залежить подальший розвиток ситуації з поширенням інфекції та інтенсивність відновлення залізничного сполучення».

 

Зауважимо, що раніше на сайті в Укрзалізниці повідомляли, що у випадку покращення епідемічної ситуації, у серпні планують повністю відновити залізничне сполучення.

 

Нагадаємо, що 15 червня Укрзалізниця відновила рух ще 14 приміських поїздів, а 1 червня  розпочала пасажирські перевезення між областями. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.