НОВИНИ

Бойовики не випускають абітурієнтів із ОРДЛО на підконтрольні Києву території - Казанський

Абітурієнтів спеціально тримають в неволі, щоб вони втратили час і не змогли вчитися в українських вузах.

Після того, як в Україні відмінили обов'язкове ЗНО для дітей із ОРДЛО, бойовики закрили в'їзд на підконтрольні території. Тепер дозвіл на перетин лінії розмежування надає так званий "межведомственный штаб ДНР". Про це повідомив блогер і журналіст Тижня Денис Казанський, який бере участь у ТКГ.

 

"На окупованій території дійсно проживає багато молоді, яка хоче вирватися з резервації. Для них вступ до українського вузу - це шанс покинути гетто. Але після того, як Україна скасувала ЗНО для дітей з ОРДЛО, бойовики злякалися, що втратять молодь, і закрили людям виїзд. Під приводом карантину. Зараз дозвіл на перетин лінії розмежування видає "межведомственный штаб ДНР". А він випускає тільки тих, хто зареєстрований на підконтрольній території. Абітурієнтів спеціально тримають в неволі, щоб вони втратили час і не змогли вчитися в українських вузах. У відповідь на всі прохання дозволити виїзд, бойовики відповідають, що вступати треба в "університети ДНР"", - зазначив Казанський.

 

Нагадаємо, що 10 липня президент Володимир Зеленський підписав закон щодо можливості вступу до українських вишів жителів тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму без ЗНО. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.