НОВИНИ

Разумков заявив про проведення позачергового засідання ВР у вівторок

Засідання відбудеться на вимогу 158 депутатів.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков повідомив, що ще одне позачергове засідання парламенту відбудеться у вівторок, 14 липня.

 

Він наголосив, що ВР працюватиме понаднормово, оскільки починається останній пленарний тиждень. Позачергові засідання відбудуться у понеділок о 14:00, де розглянуть питання про призначення місцевих виборів у жовтні 2020 року та зміни до держбюджету, щодо виділення коштів на їх проведення, та у вівторок о 15:00 на вимогу 158 депутатів.

 

Разумков також нагадав: на цьому тижні відзначається визначна подія – 30-річчя прийняття Декларації про державний суверенітет України. З цього приводу у четвер, 16 липня відбудеться урочисте засідання Верховної Ради.

 

За його словами, будуть присутні близько 150 народних депутатів першого скликання, зокрема й ті, що безпосередньо брали участь у прийнятті Декларації про державний суверенітет України.

 

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук у своєму зверненні розкритикував новий режим роботи та висловив бажання надалі працювати у нормальному темпі. Окрім того, звернувся до голів комітетів з проханням зважати на якість поданих законопроектів: «Це не нормально, коли в законопроекті враховано 1800 правок. Виникають питання щодо його якості».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.