НОВИНИ

Закиди про жорстку монітарну політику є емоційними - банкір

Шлях до ефективної економіки в уявленні української стратегії був через адаптацію України до світу.

Політика Національного банку України у 2014-2018 роках була адекватна до політики центральних банків Центральної та Східної Європи. Про це 10 липня під час онлайн-дискусії заявив банкір, Голова правління Райффайзен Банку Аваль у 2005-2019 роках Володимир Лавренчук.

 

"Економічна модель України великою мірою базується на тіньовій економіці. Це є перешкодою для чесної конкуренції, перепоною багатьом компаніям розвивати свої бізнеси відкрито й ефективно. Тому заходи, які були направлені не тільки Нацбанком, але і урядом України, багатьма міністерствами в багатьох напрямках були комплексною програмою по наближенню української економічної моделі до європейської. І це не може бути безболісно", - зазначив Лавренчук.

 

Він пояснив, що шлях до ефективної економіки в уявленні української стратегії був через адаптацію України до світу. Лавренчук назвав закиди про жорстку монітарну політику емоційними.

 

Нагадаємо, що 9 липня президент Володимир Зеленський заявив, що в Національного банку дуже жорстка монетарна політика, а до кінця 2020 року в Україні потрібно спростити процедуру отримання бізнесом кредитів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.