НОВИНИ

Комітет рекомендує Раді призначити місцеві вибори на 25 жовтня

Рішення підтримали 15 членів комітету.
Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує парламенту ухвалити проект постанови про місцеві вибори 25 жовтня. Про це 9 липня повідомляють на сайті парламенту.
 

Рішення підтримали 15 членів комітету (загалом у комітеті 28 депутатів).

 

Зазначаєть, що члени комітету розглянули проект постанови про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році (№ 3809) та альтернативні проекти (№№ 3582 і 3813).

 

Проектом постанови № 3809 пропонується призначити на неділю, 25 жовтня, чергові вибори депутатів обласних, Київської міської, районних у містах рад та Київського міського голови.

 

Проектом пропонується, що "вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областях не призначаються і не проводяться". Крім того, проектом постанови пропонується встановити, що "у зв’язку з неможливістю забезпечення представництва спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ та міст Донецької та Луганської областей вибори депутатів Донецької та Луганської обласних рад не призначаються і не проводяться".
 

Нагадаємо, що 8 липня у Верховній Раді зареєстрували проект постанови про призначення місцевих виборів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.