НОВИНИ

У Німеччині заявили про посилення підривної діяльності РФ та Китаю

Значну загрозу і надалі становлять ісламські екстремісти.

У Федеральному відомстві з охорони конституції Німеччини попередили про небезпеку активнішої підривної діяльності Росі та Китаю. Про це йдеться в оприлюдненій у четвер, 9 липня, доповіді відомства, передає DW

 

У документі також повідомляється про різке збільшення злочинів, які здійснюють у Німеччині праві та ліві екстремісти. За даними спецслужби, у 2019 в країні нарахували 22 300 злочинів з правоекстремістським підґрунтям (майже на 10 відсотків більне, ніж торік) та 6400 - з лівоекстремістським (на 40 відсотків більше). Водночас кількість насильницьких злочинів скоротилася - на 15 відсотків у випадку з ультраправими та на 10 відсотків - у випадку з ліворадикалами.

 

Значну загрозу і надалі становлять ісламські екстремісти, вважають у відомстві. Хоч в останні три роки в Німеччині ісламістами не було здійснено жодного теракту, салафіти й надалі посилюють свій вплив у країні, йдеться в доповіді.

 

Нагадаємо, 9 липня Рада безпеки ООН не ухвалила російський проект резолюції щодо подовження транскордонного механізму надання гуманітарної допомоги Сирії на півроку тільки через один пропускний пунк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.