НОВИНИ

В Укроборонпромі призначили нового очільника підприємства "Антонов"

Олександр Донець відкликав усі свої вимоги та позови щодо підприємства.

Державний концерн "Укроборонпром" офіційно призначив Олександра Лося президентом Державного підприємства "Антонов". Про це зазначили у прес-службі "Укроборонпрому". 

 

"Наказом генерального директора ДК "Укроборонпром" Айвараса Абромавичуса від 7 липня 2020 року президентом ДП "Антонов" призначений 42-річний Олександр Лось, представник нового покоління антонівців, який раніше займав посаду віце-президента з проектування Підприємства та в період з 9 червня до 7 липня тимчасово виконував обов’язки президента ДП "Антонов", - йдеться у повідомленні. 

 

Зазначається, що Олександр Донець, який очолював ДП "Антонов" з 2018 року та після звільнення у червні 2020 року намагався двічі через суд відновитися на посаді, відкликав усі свої вимоги та позови щодо підприємства.

 

Нагадаємо, 9 червня у Державному концерні "Укроборонпром" ухвалили рішення про звільнення президента державного підприємства “Антонов” Олександра Донця. Після цього колектив підприємства почав вимагати вивести "Антонова" з-під керівництва "Укроборонпрому". 

 

 

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.