НОВИНИ

ЄС надав Україні 11,5 мільйона євро

Кошти спрямовані на розвиток системи державного управління в Україні.

У вівторок, 7 липня, ЄС виплатив понад 11,5 млн євро в державний бюджет України. Про це повідомило Представництво ЄС в Україні.

 

Кошти спрямовані на розвиток системи державного управління в Україні, зокрема підвищення її ефективності та стійкості в умовах кризи.

 

Загалом ЄС виділив 90 млн євро в межах програми бюджетної підтримки на реформування державного управління на період 2016-2021 років. Ця виплата є черговою після вже наданих трьох траншів на загальну суму 37,6 млн євро.

 

Останній транш на суму 26 млн євро заплановано на 2021 рік – він буде наданий за умови продовження рішучих намірів уряду щодо втілення в життя принципів державного управління ОЕРС/SIGMA, реалізації та оновлення Стратегії реформування державного управління на основі якісного Закону «Про державну службу» та прийняття закону про загальну адміністративну процедуру.  

 

ЄС також надає технічну допомогу обсягом 14 млн євро, а також спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку виділяє 28,7 млн євро для підтримки реформ у профільних міністерствах шляхом створення команд експертів у межах проекту «Українська архітектура реформ».

 

Нагадаємо, 3 липня стало відомо, що Німеччина виділила мільйон євро для роботи Всесвітньої організації охорони здоров'я на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.