НОВИНИ

"Відмовлено у в'їзді". Українці провели другу ніч у поліції аеропорту Афін

За інформацією посольства, виліт співвітчизників в Україну запланований на вівторок, 7 липня.
Українські дипломати сподіваються на позитивне вирішення питання щодо незастосування процедури депортації до туристів з України, які були затримані в Афінах через заборону в'їзду до Греції. Про це заявив директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев у коментарі Укрінформу в понеділок, 6 липня.
 

"Консул наразі займається вирішенням питання щодо незастосування процедури депортації до наших туристів. Напевно, вдасться повернути їх в Україну без застосування у майбутньому обмежувальних санкцій ЄС", - сказав Погорельцев.

 

Він поінформував, що станом на ранок 6 липня громадяни України, яким було відмовлено у в'їзді до Греції 4 липня, перебувають на території поліцейського відділку аеропорту Афін та очікують на повернення в Україну.

 

"Станом на ранок, громадяни України, яким було відмовлено у в'їзді перебувають на території поліцейського відділку аеропорту Афін та очікують на повернення в Україну. За інформацією ПУ в Греції виліт наших співвітчизників запланований на вівторок, 7 липня. Консульські посадові особи працюють з компетентними органами Греції з метою покращення умов перебування для українських громадян, у першу чергу для бабусі з двома онуками, зокрема, по можливості надати їм дозвіл на проживання в готелі", - зазначив дипломат.

 

Він запевнив, що українські консули перебувають на постійному зв'язку з нашими співвітчизниками в Афінах, а керівництво МЗС, Департамент консульської служби та Посольство України в Греції продовжують тримати цю справу на особливому контролі.

 

Погорельцев додав, що, за інформацією посольства, виліт співвітчизників в Україну запланований на вівторок, 7 липня.

 

Нагадаємо, 8 листопада 2018 року в Україну з Греції повернулися троє українських моряків судна Mekong Spirit, які були арештовані в травні 2017 року за підозрою в контрабанді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.