НОВИНИ

Рада дозволила абітурієнтам із окупованої частини Донбасу вступити до вишів без ЗНО

"За" проголосували 310 народних депутатів, "проти" - один.

Верховна Рада ухвалила зміни до Закону "Про вищу освіту", що дозволяють абітурієнтам із тимчасово окупованої частини Донбасу вступити до вищих навчальних закладів без складання зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомили на сторінці парламенту у Twitter

 

 

"Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей, а також інших категорій осіб)", - йдеться у повідомленні. 
 
"За" проголосували 310 народних депутатів, "проти" - один. Утрималися 13 народних обранців. 
 
Законопроектом передбачено можливість вступу за вступними іспитами в межах установлених квот для вступників із тимчасово окупованої території або населених пунктів на лінії зіткнення, до усіх закладів вищої освіти.
 
Раніше вступ за квотою був передбачений лише для вступників із тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, до уповноважених закладів вищої освіти.
 
Нагадаємо, поріг складання зовнішнього незалежного оцінювання планують знизити через те, що навчання з березня проходило дистанійно. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.