НОВИНИ

Ющенко: "Нас згубив не Янукович, а оця дама"

Лідер «Нашої України», екс-президент України Віктор Ющенко і надалі називає своєю найбільшою стратегічною помилкою Юлію Тимошенко. Про це він заявив у неділю на прес-конференції в Івано-Франківську.

«Я хочу повторити: моя найбільша стратегічна помилка була Тимошенко, - наголосив Ющенко. – Якби я мав партнера ідеологічно українського, готового до пожертви через реформування тих чи інших аспектів, діяти заради нації, адже тоді ми мали колосальні можливості».

За його словами, «нас згубив не Янукович, нас згубив не Симоненко, нас згубила оця дама». Він зауважив, що «тому не розчарований у нації»і переконаний, що нація «не замінить свободу і демократію».

«Для мене і моєї політики внутрішня інтеграція моєї нації у всіх національних програмах була номер один, - зауважив Ющенко. – Дуже часто я не мав партнерів у цьому питанні. І перш за все у тих, на кого я найбільше розраховував».

За його словами «у перші два роки мої (президентства – ред..) партнери, на жаль, були не зі мною», бо вони з першого дня дбали про своє президентство».

«Ще раз кажу, що не мудра політика Симоненка розколола демократів, - сказав Ющенко. – І навіть не мудра політика партії регіонів. А те, що в колі демократичному, а точніше, патріотичних сил появилися бозі (боги – ред.), які хотіли через авантюризм і популізм вирішити своє маленьке, а з їхньої точки зору велике питання - виграти майбутні президентські вибори».

«А мріялось тоді по-іншому. Я думав, що в особі прем’єр-міністра матиму підтримку, хоча в нього були більші повноваження і я в 2004 році свідомо пішов на це (зменшення повноважень президента – ред..)», - додав Ющенко.  

Лідер «Нашої України», крім того, сказав, що вірить у «чудове» майбутнє своєї партії, тому що, сказав він, нині немає іншої політичної сили, яка б «так кристалізовано і ясно сформулювала, як на мій погляд, безальтернативну політику для України, яка полягає у національному відродженні, свободі і демократії та європейській інтеграції».

 Ющенко переконаний, що «крок за кроком починають викристалізовуватись для нації ті речі, які з «хохла» чи «малороса» починають творити українця». За його словами, головне для його партії – щоб люди «з категорії населення стали українцями».

Нагадаємо, екс-президент Віктор Ющенко вважає найбільшою помилкою нинішньої влади виконання газових контрактів, підписаних екс-прем’єр-міністром Юлією Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.