НОВИНИ

У Мінфіні вважають, що відставка Смолія не вплине на курс гривні

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що звільнення голови Нацбанку не має впливати на макроекономічну стабільність держави.

У Міністерстві фінансів вважають, що відставка голови Національного банку Якова Смолія не вплине на курс гривні. Про це на брифінгу в четвер, 2 липня, сказав міністр фінансів Сергій Марченко, передає «Укрінформ».

 

«Я вважаю, що немає жодних підстав хвилюватися за курс валют у зв'язку з відставкою високопосадовця. Можливо, сьогодні ми можемо спостерігати турбулентність, але будуть прийняті необхідні рішення, і найближчим часом все заспокоїться. Тому немає жодних підстав вважати, що це змінить ситуацію на валютному ринку»,- сказав Марченко, додавши, що відставка Смолія не має впливати на макроекономічну стабільність держави.

 

Він повідомив, що станом на 1 липня на єдиному казначейському рахунку 75 млрд грн і понад 2 млрд доларів у валюті. Це, за словами міністра, дає можливість уряду контролювати ситуацію з державними фінансами та забезпечувати всі державні зобов'язання перед міжнародними партнерами та громадянами.

 

Нагадаємо, 1 липня Яків Смолій написав та подав президенту Володимиру Зеленському заяву про звільнення (за власним бажанням). Зеленський передав проект постанови щодо звільнення Смолія на розгляд парламенту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.