НОВИНИ

Понад половина українців не задоволені діяльністю Зеленського - опитування

36% - задоволені.

52% українців не задоволені діяльністю президента Володимира Зеленського, натомість задоволені - 36%. Про це йдеться в опитуванні групи «Рейтинг», проведеному протягом 24-28 червня та опублікованому в четвер, 2 липня.

 

«Діяльністю Президента Зеленського задоволені 36%, не задоволені – 52%», - йдеться в повідомленні.

 

Роботою голови Верховної Ради – Дмитра Разумкова – задоволені 21%, не задоволені – 51%, не змогли оцінити його роботу 28%.

 

Повідомляється, що роботою парламенту і уряду задоволені менше. 9% позитивно оцінили діяльність ВР, 76% – негативно. 9% висловили задоволеність діяльністю очільника уряду Дениса Шмигаля (56% – невдоволені, 36% – не змогли оцінити). Лише 8% задоволені роботою Кабміну, 71% – не задоволені, кожен п’ятий не відповів на це питання.

 

Зазначається, що якби найближчим часом відбулися вибори президента, то 34,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, проголосували б за Зеленського. 11,4% підтримали б Петра Порошенка, 11,2% - Юрія Бойка, 7,2% - Юлію Тимошенко, 6,7% - Ігоря Смешка. Підтримка інших кандидатів нижче 4%. Ще близько 15% - не визначилися.

 

Аудиторія опитування: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. 

 

Раніше повідомлялося, що Зеленському довіряють 41% українців, не довіряють - 51%. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.