НОВИНИ

У Європарламенті заявили, що нікого не направляли спостерігати за референдумом РФ у Криму

У відомстві зазначили, що будь-який член ЄП, який вирішив спостерігати за виборчим процесом, зробив це з власної ініціативи.

У Європейському парламенті заявили, що нікого не уповноважували ні спостерігати, ні коментувати референдум Росії щодо внесення поправок до Конституції ні в РФ, ні в незаконно анексованому українському Криму.

 

Про це повідомив «Інтерфакс-Україна» в середу, 1 липня, з посиланням на голову Комітету ЄП з питань закордонних справ Девіда Маккалістера і співголову Координаційної групи ЄП з питань підтримки демократії та виборів Томаса Тобе.

 

«Європейський парламент не був запрошений для спостереження за цим виборчим процесом, і, отже, не коментуватиме ні процес, ні результати, які буде оголошено пізніше. Жоден із членів Європейського парламенту не був уповноважений спостерігати або коментувати цей виборчий процес від його імені», - йдеться в повідомленні.

 

Відтак, будь-який член ЄП, який вирішив спостерігати за виборчим процесом, зробив це з власної ініціативи, й за жодних обставин не повинен у жодних заявах чи діях пов'язувати цю участь із ЄП.

 

Зазначається, що ЄС не визнає і не визнаватиме проведення референдуму на незаконно анексованому півострові.

 

Нагадаємо, як стало відомо, 30 червня на окупований півострів прибула «делегація» французьких та німецьких депутатів на чолі з Тьєррі Маріані для спостереження за незаконним голосуванням щодо змін у Конституцію РФ у Криму.

 

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова попросила посла Франції в Україні Етьєна де Понсена офіційно відреагувати на незаконний візит.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.