НОВИНИ

Відкриті кордони ЄС та умови посилення карантину. Головне за 30 червня

Тиждень.ua зібрав найважливіші новини цього вівторка.

ЄС відкрив кордони для окремих категорій українців

 

Рада ЄС дозволила країнам-членам з 1 липня відкрити в’їзд для окремих категорій українців. Зокрема, держави-члени ЄС мають право відкривати в'їзд для наступних категорій: тих, хто подорожує з метою навчання; моряків, що прямують на корабель; громадян, які подорожують через територію ЄС транзитом, а також висококваліфікованих працівників третіх країн, якщо їхня зайнятість необхідна з економічної точки зору і робота не може бути відкладена або виконана за кордоном.

 

Також зберігається дозвіл на в'їзд для тих категорій мешканців України, які досі підпадали під винятки, зокрема, членів родин громадян ЄС; тих, хто має посвідку на проживання у ЄС або аналогічний документ; сезонних працівників; дипломатів тощо.

 

Шмигаль озвучив умову посилення карантину в Україні

 

Карантинні обмеження можуть посилити, якщо кількість активних хворих на 100 тисяч населення сягне 60 осіб - про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

 

Зазначимо: станом на 30 червня в Україні виявлено 44 334 випадки COVID-19, з них 1159 – летальні, 19 115 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 706 нових випадків. 

 

Поріг складання ЗНО планують знизити через дистанційне навчання

 

Поріг складання ЗНО планують знизити через те, що навчання з березня тривало в дистанційному форматі. У 2020 році поріг для складання ЗНО вже було зменшено для пробного тестування (минулого року поріг становив 21 балл, а цього року на пробному – 19).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.