НОВИНИ

На обсервацію спрямують понад 40 осіб, які вимушено перебувають поблизу КПВВ «Новотроїцьке»

Люди не можуть встановити мобільний додаток «Дій вдома» для проходження самоізоляції.

Понад 40 людей, які через неможливість встановити мобільний додаток «Дій вдома» для проходження самоізоляції вимушено перебувають у районі КПВВ «Новотроїцьке», відправляться на обсервацію на 14 діб в одному з визначених для цього місць. Про це з посиланням на Донецьку обладміністрацію повідомив кореспондент Тижня.

 

Зауважується, що Донецька ОДА надає транспорт. Харчування буде забезпечено за підтримки міжнародних організацій.

 

Нагадаємо, що громадяни, які слідують з тимчасово окупованої території України, проходять безконтактний температурний скринінг тіла та опитування на предмет контактування з хворими на COVID-19. Ця категорія громадян (крім тих, хто прибуває для участі в ЗНО) пропускається на підконтрольну українській владі територію лише за умови згоди на проходження самоізоляції, з використанням єдиного електронного сервісу «Дій вдома», або обсервації.

 

Нагадаємо, що за наказом Командувача ООС, з 10 червня відновлено роботу КПВВ «Станиця Луганська» в Луганській області і «Мар’їнка» в Донецькій області. З 10 червня через «Мар’їнку» жодна особа не потрапила на тимчасово окуповану територію та не прибула звідти. 22 червня розпочався пропуск людей в КПВВ «Новотроїцьке».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.