НОВИНИ

Зеленському не довіряють 50% українців

До січня у президента тримався позитивний баланс довіри.
Президенту Володимиру Зеленському не довіряють 50% українців, довіряють - 41%. Про це йдеться у соціологічному дослідженні, яке оприлюднила 23 червня голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка Ольга Балакірєва під час пресконференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.
 

"На сьогоднішній день Зеленському повністю довіряють 13%, скоріше довіряють - 28%, скоріше не довіряють 25% і цілком не довіряють 25%. Отже, 50% населення сьогодні не довіряють президенту Зеленському”, - сказала Балакірєва.

 

Вона пояснила, що протягом тривалого часу після обрання Зеленського Президентом України тримався позитивний баланс довіри до нього. Ситуація почала змінюватися у січні.

 

Крім того, експерт розповіла, що є негативний баланс довіри до Уряду, СБУ, Національної поліції, прокуратури, ДБР, НАБУ.

 

Разом з тим Балакірєва підкреслила, що Збройні сили традиційно залишаються з позитивним балансом довіри. За даними дослідження, ЗСУ довіряють понад 60% респондентів, тоді як не довіряють близько 30%.

 

Опитування проводилося 10-19 червня методом "обличчя до обличчя" за місцем проживання респондентів. Участь в соцдослідженні взяли понад 3000 осіб у всіх регіонах України, крім тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей і Криму.

 

Статистичне відхилення становить 1,1-1,9%.

 

Нагадаємо, що станом на 24 лютого майже 80% опитаних українців не довіряли п'ятому президенту, лідеру партії "Євросолідарність" Петру Порошенку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.