НОВИНИ

Жорсткий карантин: які обмеження можуть посилити в деяких областях

Одеса вже посилила карантин.

Уряд ухвалив рішення, за яким із 22 червня деякі регіони можуть повернути жорсткіші карантинні заходи, виходячи з епідеміологічної ситуації в області. 

 

Карантин можуть посилити у регіоні, що має один із наступних показників і вважається регіоном зі значним поширенням COVID-19:

  • завантаженість ліжок становить понад 50%;
  • середня кількість ПЛР- та ІФА-тестувань становить менш ніж 24 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 понад 11%;
  • показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 більш ніж 8 випадків 100 тисяч населення.

 

Обмеження стосуватимуться таких сфер: проведення спортивних, культурних, релігійних та інших масових заходів; діяльності закладів, які надають послуги з розміщення; роботи метрополітену; перевезення пасажирів у всіх видах сполучень; відвідування закладів дошкільної освіти; роботи культурних закладів, фітнес-центрів та спортзалів; діяльності закладів харчування.


З 22 червня карантин посилили в Одесі, передає місцеве видання Думская. Зокрема, заборонили проведення масових заходів за присутності понад однієї людини на 5 кв.метрів. Також призупинили роботу дитячі заклади для оздоровлення та відпочинку. Заборонено також перевозити у громадському транспорті більше людей, ніж є місць для сидіння. 

 

Зазначимо: в Україні станом на 22 червня виявлено 37 241 випадок COVID-19, з них 1012 летальних, 16 642 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 681 новий випадок.

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.