НОВИНИ

  ▪   Єлизавета Гончарова

На Донбасі відкрили пункт пропуску «Новотроїцьке»

До КПВВ прибули два автомобілі.

Перші дві машини рушили з тимчасово окупованої території в бік КПВВ «Новотроїцьке», який розпочав роботу у понеділок, 22 червня. Нині автівки перетинають пункт пропуску.  Про це повідомив кореспондент Тижня з посиланням на прес-службу ДонВЦА.

 

Зауважимо, що громадяни, які прибуватимуть з тимчасово окупованої території України, будуть проходити безконтактний температурний скринінг тіла та опитування на предмет контактування з хворими на COVID-19. Варто врахувати, що ця категорія громадян (крім тих, хто прибуває для участі в ЗНО) буде пропускатись лише за умови згоди на проходження самоізоляції, з використанням єдиного електронного сервісу «Дій вдома», або обсервації.

 

Від 10 червня, за рішенням командувача ООС, було відкрито два КПВВ – це «Станиця Луганська» в Луганській області і «Мар’їнка» в Донецькій області. Натомість до цього часу з боку ОРДО відмовлялися здійснювати пропуск громадян, посилаючись на карантинні заходи.

 

Як повідомлялося, 19 червня бойовики не пропускали громадян через контрольні пункти в’їзду-виїзду, посилаючись на карантин. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.