НОВИНИ

  ▪   Андрій Голуб

Шестеро міських голів презентували у Києві так звану "партію мерів"

Політсила отримала назву "Пропозиція".

У Києві 19 червня відбулася презентація політичної партії "Пропозиція", яку неофіційно називають "партією мерів". Про це повідомив кореспондент Тижня


У заході взяли участь міські голови Дніпра Борис Філатов, Миколаєва Олександр Сєнкевич, Чернівців Олексій Каспрук, Житомира Сергій Сухомлин, Кропивницького Андрій Райкович, Каховки Андрій Дяченко.
 

"Найближча мета - перемога на майбутніх осінніх виборах до органів місцевого самоврядування по всій країні", - зазначили у прес-релізі про створення політсили.


"Ми не є партією мерів, ми є партією професіоналів. Ми запрошуємо активістів, лідерів місцевого самоврядування долучатися до нас", - зазначив під час заходу Сєнкевич.


"Ми не влада,  ми місцеве самоуправління. Той,  хто думає, що можна в Україні побудувати чергову КПРС чи Партію регіонів - помиляється. Але ми й не опозиція… Місцеве самоуправління - це рятувальний круг для влади…", - зазначив під час виступу голова Дніправ Філатов.


На запитання журналістів щодо програми партії, то її пообіцяли оприлюднити у липні. На запитання про можливість приєднання до партії міського голови Києва Віталія Кличка, голова Житомира Сухомлин відповів так: "Віталій Кличко йде на вибори з партією УДАР і ми це поважаємо".

 

"Мери ще будуть і це не все. Переговори тривають. Але я хочу ще раз підкреслити, що ми не партія мерів. Якщо Кличко хоче, то він може приєднатися. Якщо ні, то він може пояснити суспільству, чому це не підтримує", - додав Філатов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги