НОВИНИ

Влада Грузія закликає громадян не їздити в Росію

МЗС Грузії у п'ятницю закликало громадян країни утриматися від поїздок до Росії, зажадавши від російської сторони повноцінного розслідування та покарання з повною строгістю закону учасників вбивства в Москві громадянина Грузії Гели Бліадзе.

«МЗС Грузії закликає своїх громадян утриматися від поїздки до Росії, оскільки перебування в цій країні небезпечне», - йдеться в заяві.

Зокрема, увечері 5 червня в Москві був убитий будівельник з Грузії, 49-річний Гела Бліадзе. Причиною вбивства, за версією ЗМІ, стала етнічна приналежність Бліадзе. Підозрюваний у вбивстві був незабаром затриманий. Тіло Бліадзе було доставлено в Тбілісі в п'ятницю.

У заяві зовнішньополітичного відомства Грузії зазначено, що «через етнічну приналежність в Москві 5 червня був побитий до смерті громадянин Грузії Гела Бліадзе».

«Вбивство сталося в тій країні, де на вулицях і в тюрмах вбивають журналістів, адвокатів і захисників прав людини. Цей злочин відбувається на території країни, яка веде політику тероризму - планує, фінансує і здійснює теракти на території суверенної держави», - йдеться в заяві МЗС Грузії.

Раніше грузинське зовнішньополітичне відомство звинуватило російську сторону в організації терактів на території країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.