НОВИНИ

Колишньому «міністру оборони ДНР» повідомили про підозру

Підозрюваного оголосили в розшук.

Громадянину РФ, колишньому так званому «міністру оборони ДНР» повідомили про підозру за порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України). Його оголошено в розшук. Про це йдеться на сайті Офісу генпрокурора у вівторок, 16 червня.

 

З 17-19 квітня 2014 року підозрюваний, за попередньою змовою групою осіб із підпорядкованими йому бойовиками, застосовуючи фізичне насильство, організовував пошук та викрадення в Донецькій області патріотично налаштованих громадян України.

 

У подальшому цих громадян проти їх волі переміщували до облаштованої будівлі у Слов’янську, де катували, наносили побої, спричиняли ножові поранення та застосовували інші насильницькі дії, спрямовані на спричинення сильних фізичних та моральних страждань з метою помсти за проукраїнську позицію.

 

На виконання його наказів бойовики вбили щонайменше трьох осіб.

 

Відповідно до ст. ст. 27, 29, 32, 147 Женевської Конвенції про захист цивільного населення під час війни від 12.08.1949 застосування до цивільного населення заходів спрямованих на завдання сильних фізичних страждань та заходів спрямованих на вбивство указаних осіб заборонено і, як наслідок, вчинення таких дій є порушенням Конвенції.

 

Нагадаємо, на початку квітня так званому «міністру транспорту ДНР» заочно повідомили про підозру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.