НОВИНИ

Рада схвалила законопроект щодо підтримки культури під час карантину

«За» проголосували 343 народні депутати.

Верховна Рада схвалила у другому читанні законопроект №3377 щодо державної підтримки культури, креативних індустрій, туризму, малого і середнього бізнесу у зв'язку з карантином. Про це повідомляє «РБК-Україна» у вівторок, 16 червня.

 

«За» проголосували 343 народні депутати.

 

Зазначається, що документ пропонує:

 

  • зниження плати за наймання (оренду) майна на вимогу наймача (установи культури) протягом всього часу, коли майно не могло використовуватися у підприємницькій діяльності наймача в повному обсязі через введені обмеження;
  • на період карантину та до 31 грудня 2020 року телерадіоорганізації і провайдери програмної послуги, які використовують радіочастотний ресурс, звільняються від оплати 50% вартості послуг Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення;
  • надаються додаткові можливості для роботи радіо шляхом внесення змін до ЗУ «Про рекламу»;
  • на період дії карантину та до 31 грудня 2020 року допомога суб'єктам господарювання, які зазнали втрат через обмеження або заборона діяльності в умовах карантину, є допустимою, і одержувачі держдопомоги звільняються від обов'язку повідомлення Уповноваженого органу про отримання нової державної допомоги.

 

Раніше в профільному комітеті звертали увагу, що очікувані втрати доходу в культурній індустрії і туризмі за період з 16 березня по 1 травня 2020 року становитимуть 5,8-8,7 мільярда гривень.

 

Нагадаємо, раніше народний депутат Володимир В’ятрович повідомляв, що уряд скорочує фінансування програм у галузі освіти, культури, науки, політики пам’яті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.