НОВИНИ

Кабмін заборонив проведення пробного ЗНО

Йдеться про карантинні обмеження.

Кабінет міністрів скасував проведення в Україні пробного ЗНО. Проведення планували 15 і 17 червня. Про це 13 червня повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу, посилаючись на постанову Кабміну. 

 

"Було скасовано проведення пробного ЗНО, яке передбачалося 15 червня цього року", - зазначив міністр.

 

Тепер на час карантину заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами, крім участі "у зовнішньому незалежному оцінюванні, державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів "КРОК", а також здійснення підтвердження кваліфікації моряків, проведення підготовки моряків, членів екіпажів торговельних суден, у тому числі тих, що здійснюють плавання внутрішніми водними шляхами України, та проведення підготовки судноводіїв малих/маломірних суден".

 

Нагадаємо, що 13 червня в Україні зафіксували всього 30506 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 880 летальних, 13976 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 753 нові випадки. Загалом проведено 479 111 тестувань методом ПЛР. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.