НОВИНИ

У ДБР заявили про вручення підозри Порошенку

Адвокат колишнього президента заперечує цей факт.

Прокуратура оголосила народному депутату від «Європейської солідарності» Петру Порошенку підозру. Про це 10 чернвя повідомило Державне бюро розслідувань.

 

«Прокурори Офісу генерального прокурора, за дорученням Генпрокурора, повідомили про підозру Порошенку П.О.», – пишуть у повідомленні.

 

ДБР зазначає, що перед цим він відмовився брати участь у допиті ДБР в межах провадження про «обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників».

 

Але адвокат Порошенка Ілля Новіков заперечує це і заявляє, що підозру не вручили.

 

"Допит не відбувся, бо такого плану здійснювати допит не було. Насправді, був план спробувати вручити Петру Порошенку повідомлення про підозру.

 

Як тільки ми з колегами зайшли до кабінету слідчого, ще до того як мав початися допит, до нас прийшов працівник Офісу генпрокурора і спробував здійснити повідомлення.

 

Оскільки це не було згідно з законом, не було згідно з процедурою, ми відмовилися від спілкування з цією людиною і зараз Петро Порошенко покинув будівлю ДБР".

 

Нагадаємо, що вранці, 6 березня, колишній президент України, народний депутат Петро Порошенко прийшов на допит до Державного бюро розслідувань. 

 

Загалом Порошенко фігурує у 13 кримінальних провадженнях. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.