НОВИНИ

Посол розповів про відкриття українсько-польського кордону

Польщу можуть відвідати українці, котрі мають дозволи на роботу, дозволи на проживання або мають членів родини у цій країні.

Ухвалення рішення про повноцінне відновлення транспортного сполучення і відкриття кордону між Польщею і Україною залежатиме від епідеміологічної ситуації. Про це журналістів повідомив надзвичайний і повноважний посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі, передає УНІАН.


Зокрема, посол нагадав, що українсько-польський кордон зараз відкритий з певними обмеженнями, встановленими урядами обох країн, перетнути кордон можна через три автомобільні пункти пропуску "Ягодин - Дорогуськ", "Рава Руська - Гребенне", "Краківець - Корчова" та один пішохідний перехід "Шегині - Медика".

 

Він уточнив, що Польщу можуть відвідати українці, котрі мають дозволи на роботу, дозволи на проживання або мають членів родини у цій країні, а також громадяни країн-членів Європейського Союзу.

 

"А коли будуть відкриті всі інші пункти - це залежить, перш за все, від статистик, пов'язаних з коронавірусом. Ми, на жаль, бачимо зараз зростання випадків (інфікування коронавірусом) в Україні і в деяких інших країнах. Треба якось знаходити баланс між медичною безпекою і економічними викликами", - заявив Ціхоцкі.


Нагадаємо, міністри внутрішніх справ країн ЄС вирішили відкрити переважну частину внутрішніх кордонів ЄС з 15 червня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.