НОВИНИ

У монобільшості в Раді є «п’ята колона», яка працює у вигідних Кремлю інтересах

Водночас голова Комітету ВР з питань інтеграції України з ЄС додала, що у монобільшості є і проукраїнське ядро.

Монобільшість, яка сьогодні є основною парламентською силою, не  однорідна. Там теж є своя «п’ята колона», яка працює в тому числі і в інтересах, які зараз вигідні Кремлю, і в тому числі на антизахідній пропаганді. Про це 5 червня під час онлайн дискусії Київського без пекового форуму «Україна – Сполучені Штати: ми хочемо, щоб нас почули» заявила Іванна Климпуш-Цинцадзе, Голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з Європейським Союзом.

 

Вона зазначила, що дедалі частіше можна почути від представників монобільшості застереження стосовно руху України до західного світу. І це не може не турбувати.

 

Водночас голова Комітету додала, що у монобільшості є і проукраїнське ядро.

 

«Є свідоме державницьке ядро у монобільшості, з яким варто працювати державникам з інших фракцій, з тим, щоби, продовжуючи просвітницьку роботу, стимулювати їх до самостійної і свідомої системної роботи на зовнішній арені», – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

Київський Безпековий Форум – провідний міжнародний форум України з обговорення проблем миру і безпеки. Заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.