НОВИНИ

ЄС продовжить обмеження на в'їзд і після 15 червня

Спочатку в ЄС відновлять функціонування Шенгенської зони.

Країни Європейського Союзу продовжать обмеження на в'їзд громадян третіх країн після 15 червня. Про це заявила єврокомісар Ілва Йоханссон за підсумками засідання міністрів внутрішніх справ країн ЄС, як передає Українська правда.

 

"Серед міністрів була сильна підтримка того, що спочатку необхідно відновити функціонування Шенгенської зони, а потім переходити до відкриття зовнішніх кордонів", —  зазначила єврокомісар.

 

Вона пояснила, що Єврокомісія рекомендувала завершити обмеження на перетин зовнішніх кордонів ЄС 15 червня, коли добігає кінця термін дії чинної заборони, але майже всі країни-члени підтримали коротке продовження закриття кордонів.Це означає, що обмеження на зовнішніх кордонах залишаться до кінця червня. У ЄС повинні розглянути питання про скасування на початку липня.

 

Щодо критеріїв, для яких країн і коли відкриватимуть кордони, найближчими днями продовжаться консультації з між Єврокомісією та країнами-членами. Одночасного відкриття для всіх країн не буде.

 

Вона також зазначила, що повне функціонування Шенгенської зони відновиться до кінця червня.

 

Нагадаємо, що Європейська комісія закликає всі країни-члени ЄС до скасування своїх прикордонних обмежень, і хоче щоб це зробили кінця цього місяця. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.